, ,

Furce pastrimi per qimet e kafsheve tuaja – Pet Fur Remover


  • Pastrimi i rrobave tuaja.
  • Tapetet dhe qilimet e shtepise suaj.
  • Jasteket, batanijet apo cdo produkt tjeter qe mban qimet e kafshes.
  • Sendiljet e makinave dhe cdo siperfaqe ku mund te qendroje miku juaj me kater putra.

1,490L

FURCE PASTRIMI PER QIMET E KAFSHEVE

Furce pastrimi per qimet e kafsheve – Pet Fur Remover ne iBuy.al

Ne nuk mund te jetojme pa miqte tane me kater kembe.
Por floket e perkedhelur qe ata lene kudo jane bezdi dhe krijojne papasterti. Ne kerkim te pastruesve ideal ne kemi provuar pothuajse te gjitha llojet e pastrimit. Pastruesit e vakumit jane shume te zhurmshem dhe te shtrenjte.

Ju sigurisht qe nuk doni qe fshirja me fshese te shqetesoje anetaret me pelush dhe pa pelush te shtepise suaj. Kjo furce eshte krijuar per shtepite qe vleresojne qetesine po aq sa dhe pastertine e larte ne te. Ju ndihmon me pastrimet e perditshme per te hequr me qetesi qimet e kafsheve tuaja shtepiake. Doreza e saj i jep nje kontroll me te rehatshem, duke e bere me te thjeshte pastrimin e qimeve te bezdisshme.

Pastrimi nuk mund te jete me i lehte se kaq.

Ju mund ta pastroni shtepine tuaj me vetem nje kalim. Nuk eshte e nevojshme te mendoni rreth fshesave me korrent. Kjo Furce Pastrimi eshte krijuar per ta bere shtepine tuaj te shkelqeje dhe te jete xixe nga qimet e kafsheve. Furca e dyanshme ekstra e madhe heq qimet e kafsheve shume shpejt dhe pa ju munduar aspak. Nje zhytje ne bazen e vete te pastrimit e pastron furcen ne moment. Perdorni pak sapune ne larjen e saj dhe ajo nuk do te mbaje kurre arome te keqe dhe do te jete perhere gati per t’u perdorur.

Nuk ka nevoje per rremuje!

Pajisje e cila pastron dhe vetepastrohet pa pasur nevoje per aksesore te tjere. Ju kursen nga rremuja dhe nga papesteria. Eshte e gatshme t’ju ndihmoje sa here te keni nevoje dhe te jete e domosdoshme.

FURCE MEKANIKE PER PASTRIMIN E QIMEVE TE KAFSHEVE pet fur remover pastrim e kafsheve iBuy

Funksionet e saj jane :

  • Pastrimi i veshjeve apo rrobave tuaja.
  • Tapetet dhe qilimet e baneses suaj.
  • Jasteket.
  • Sendiljet e makinave dhe cdo siperfaqe tjeter ku mund te qendroje miku juaj me kater putra.
SKU: 6923659541028 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Furce pastrimi

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat