Prerese per thonjte e Kafsheve – Peti Cut – Dyqan Online

Te ndryshme

750L

PRERESE PER THONJTE E KAFSHEVE

Prerese per thonjte e Kafsheve Peti Cut – Dyqan Online

Menyra me e thjeshte dhe me e sigurte per te shkurtuar thonjte e kafsheve tuaja shtepiake. Ideale si per macet dhe per qente. E pajisur me drite super te ndritshme LED. Fale saj ju mund te shihni qarte gjatesine e prerjes se thonjeve. 

Doreze ergonometrike per pershtatje me te mire me doren dhe shume e lehte per t’u perdorur. 
SKU: prerese-per-thonjte-peti-cut Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Prerese per Thonjte

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat