,

Egg Poacher – Zierese vezesh deri ne 7 kokrra

Te ndryshme

  • Zierese vezesh me avull
  • Kapak i  sipërm trasparent
  • Dizajn i ri dhe i përmirësuar i kapacitetit të lartë,
  • Pllakë ngrohëse prej çeliku të pandryshkshëm 

1,190L

EGG POACHER – ZIERESE VEZESH 7 KOKRRA

Zierese Vezesh deri ne 7 kokrra – Egg Poacher elektrik

Ngrenia e mëngjesit  herët është shumë e rëndësishme ndërsa duke bërë mëngjesin  na duhet një burim perfekt i proteinave dhe i një diete te shëndetshme.

Vezët e ziera janë zgjedhja perfekte per nje mengjes  te pasur me proteina dhe vlera ushqyese.

Ndonjëherë zierja e vezëve nuk bëhet në mënyrë perfekte, disa herë  veza nuk është gatuar mirë, apo eshte bere me shume sec duhet.  Por tashme jo me me kete pajisje te re dhe me dizajn interesant.

Nje menyre e re dhe e shpejte per te zjere vezet.

Kurseni energji elektrike dhe kohe nga dita juaj, duke zjere deri ne 7 veze njekohesisht me kete pajisje.

How to use an egg poacher? 

Boiled egg

Veza eshte nje element ushqimor me shume vlera ushqyese.

Zieresja e vezeve zien vezen tuaj per shume pak minuta ne menyra te ndryshme sipas deshires suaj.

Shtoni sipas preferences tuaj kripe dhe piper ne to dhe mengjesi juaj do te jete gati.

Zjeni deri ne 7 kokrra veze ne po te njejten ene. Ene me material anti ngjitese, me mbulese te rrumbullaket.

Me nje shpejtesi maksimale per perfundimin e zjerjes, kursen energjine elektrike duke i pergatitur ne pak minuta.

Zierese vezesh elektrike e cila do te zieje vezet ashtu si ju i deshironi te buta, mesatare apo shume te zjera.

Pergatisni veze sipas deshirave tuaja, te ziera shume pak ose pak.egg cooker shop online ibuy al

Nje pajisje e cila mund te ziej deri ne 7 veze njekohessht. 

Veze perfekte dhe me shume ne sasi, ne krahasim me zjereset  e tjera qe kane kapacitet per nje ose dy kokrra.

Menyra me e mire per te pergatitur vezet.

Nje pajisje me avull qe ju ndihmon te pergatisni vezet shpejt dhe ne te gjitha menyrat e gatimit.

Shume komode dhe praktike ne perdorim, kapaku hiqet dhe pastrohet lehtesisht.

Dizajn elegant por edhe shume praktik, duke mos zene shume hapesire ne kuzhine.

Mjafton qe te hidhni ujin ne zierese edhe per disa minuta vezet do te jene gati.

Zgjidhni sipas preferences tuaj  nga e butë, e mesme ose e zier fort egg.

Thjesht vendosni vezët në zieresen e vezëve, shtoni sasinë e kërkuar të ujit duke përdorur kupën matëse të dhënë dhe ndizni njësinë.

Avulli do të gatuajë vezët, kështu që ju mund të keni vezë të ziera në mënyrë të përsosur çdo herë.

ZJERES VEZESH – BOILED EGG

Material prej plastikë dhe Çelik shume cilesore.

Ju vazhdimisht mund të përgatisni vezë ashtu si ju pëlqen pa yndyrë ose vaj.zjeres elektrik blerje online ibuy al

Mënyra më e mirë për të gatuar vezët. Hidhni ujë në pjatën e ngrohjes, vendoseni tabakane e pajisjes dhe vezët.

Mbulojini me kapak dhe vezët tuaja gatuhen me shtypjen e një butoni.

Gjithashtu mund të përdoret si avullore ushqimore.

Bëni një mëngjes të preferuar, krijoni meze të shijshme ose një rostiçeri ushqyese në pak kohë.

Eshte e lehte per t’u perdorur sidomos ne mengjes kur nxitoni dhe koha eshte e kufizuar.

Shijoni dhe merrni proteinar qe ju nevojiten me ane te  vezes se ziere  brenda disa minutave.

Jo vetem zierje vezesh por mund te zieni dhe orizin ose te pergatisni rizoto te shijshem plot vitamina.

Zieni sasi te mjaftueshme ushqimi dhe shijoni brenda pak casteve.

Zjeni vezën në avull të gjeneruar nga ngrohës çeliku inox në tension 220V / 400W.

Fuqia me 25 ml ujë. Këshillohet të përdorni ujë të pijshëm për jetëgjatesi të ngrohësit.

Shtoni ujë sipas filxhanit matës, sipas numrit të vezëve që dëshironi të gatuani. Vezët do të dalin të shijshme, ushqyese dhe të gatuara tamam.

Do jete e lehtë për të qëruar lëvozhgën, dhe vezët nuk do të çahen.

Dizajni i shkëlqyeshëm me pamjen e këndshme bën për një dhuratë të shkëlqyeshme për familjen dhe miqtë tuaj të dukshëm.

Avantazhet e kesaj pajisje jane te shumta.

Konsumon energji shumë të ulët. Gatuan deri në 7 vezë në të njëjtën kohë.

Ka dritë treguese. Gjithashtu ka tabaka të lëvizshme e cila mund te vendoset dhe hiqet me lehtesi.

Vjen  me nje dizajn terheqes por dhe shume praktik. Nxehet në mënyrë uniforme dhe zien vezet ne te njejten kohe.

Ka efikasitet të lartë termik.

Karakteristika:

Egg poacher

 per veze bli online ibuy al

Zierese vezesh per 1-7 veze

Kapak i  sipërm trasparent

Dizajn i ri dhe i përmirësuar i kapacitetit të lartë,

Pllakë ngrohëse prej çeliku të pandryshkshëm 

Mbrojtje termike e dyfishtë për zbatim të sigurt

Drita treguese  për t’u lexuar.

Tensioni: 110v

Fuqia: 350w

Dimensioni: 7,87 “x 7,87” x 9,84


Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: GI-EGG-POACHER Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Zierese Vezesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat