,

Barbecue Grill me qymyr me rrota ne shitje | Bli Online


  • E pajisur me rrota.
  • Me mbajtese ne anesore edhe ruajtese per kontrollin e eres.
  • Me dy hapesira per te mbajtur ushqimin.
  • Gatuan per 6 persona.
  • Zona e gatimit: 49cm x 27 cm.
  • Lartesia e skares : 84 cm.

3,390L

SKARE GRILLE ME QYMYR ME RROTA

Skara prej grille me qymyrgur e cila vjen nje model klasik shume te persosur per t’u levizur lirisht pa ju munduar aspak fale pasjes me rrota

Zgara eshte jashtezakonisht shume funksionale edhe praktike.

Ajo mundet te gatuaje deri ne 6 persona.

Ajo eshte ideaur me nje mbrojtese e cila bene qe temperatura e ushqimit te jete konstante, te kontrolloje drejtimin e tymit dhe te menazhoje drejtimin e eres.

Nuk i gatuan ushqimet me arome te pakendshme.

Ajo eshte e perbere prej materialit te celikut-inoks i cili nuk ndryshket dhe pastrohet lehte.

Ne pjesen e poshtme, perbehet nga nje hapesire ruajtje, ne te cilen mund te vendosni ushqimet qe deshironi te pergatisni apo qe i keni bere gati.

Ne pjesen anesore te zgares ju mund te vendosni lugen, pirunin, pjaten ose cdo gje tjeter qe ju duhet per nje gatim praktik.

Ajo perbehet edhe nga dy hapesira te pavarura, c’ka do te thote qe ju mund te gatuani ushqime te ndryshme ne te njejten skare.

SPECIFIKATzgare barbecue grill bli online iBuy al

Punon me qymyr-gur.

Shume e lehte per t’u levizur fale rrotave.

E perbere nga nje ruajtese.

Ka shume hapesira mbajtese per ushqimin.

Gatuan per shume pak minuta dhe per 6 persona.

Zona e gatimit: 49×27 cm.

Lartesia: 84 cm.

Bli Online ne iBuy.al | Porosit tani edhe paguaj ne dorezim

SKU: K-200720-026 Kategori: ,
Pesha4 g/kg
color

Red

LLoji

Skare me qymyr

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat