,

Zgare elektrike First Austria ne shitje online


 • Zgare 2 ne 1
 • Mund te perdorni si tavoline
 • Mund ta merrni kudo me vete
 • Paloset lehtesisht
 • Siguron pjekje me 3 nivele

4,900L

ZGARE ELEKTRIKE

Zgare elektrike e cila ka nje funksion qe siguron pjekje me tre nivel te ndryshme per cdo produkt ushqimor. E  pershtatshme per ta marre me vete ne piknik ose kur beni organizime familjare ne kopshtin e shtepise tuaj. Mund te gatuani diversitete ushqimesh te ndryshme.

ZGARE ME MATERIAL CILESOR

Skare me korent 2 ne 1 e cila perbehet me nje material prej celiku teper cilesore, ku japin nje nxehtesi maksimale dhe e manovroni sipas deshires nepermjet butoni rrotullues te zgares.

Teper cilesore si zgare saqe nuk nxjerr tym ndryshe nga pajisje e tjera edhe pse uji nuk e leshon ate. Ne kete menyre nuk ju bezdise kur vendosni ushqimet tuaja e keshtu nuk marrin asnje arome tymi. Me kete zgare mund te arrin temperatuarat e larta qe kane ne perberje ne nje sistem qe e mbron nga mbinxehja. Kjo zgare ka nje gjatesi te ulet ku mund te gatuani pa asnje lloj veshtiresie, e perbere me 4 kembe metalike qe puthiten mjaft mire me siperfaqen ku ju e vendosni kete pajisje.

SPECIFIKAT

 • Perbehet prej celikut
 • Nuk shkakton tym
 • Ka nje sistem mbrojtes nga mbinxehja
 • Prakticitet i larte
 • Perdoret si tavoline sepse paloset
 • Permasat e saj jane 80 cm 60cm dhe 30 cm

Porosit online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: FIRST-SKARE-ME-KORENT Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Zgare elektrike

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat