,

Skare Happy Life | Zgare Grille portable me qymyr


  • Paloset.
  • Nuk ze hapesire te madhe.
  • Portable.
  • Material prej celiku-inox.
  • Antingjitese.
  • Permasat: 48 x 27.5 cm.

2,990L

SKARE GRILLE ME QYMYR – HAPPY LIFE PORTABLE

Zgara grille Happy Life eshte e pershtatshme per ta marre me vete ne udhetime pasi ju ofron mundesine e palosjes.

Skara vjen me nje dizajn kompakt, modern dhe me nje peshe te lehte duke e bere ate qe te jete teper praktike.

Ajo ka nje baze puthitese tejet te mire e cila mund te qnedroje edhe ne terrenet me te veshtira.

Vihet ne funksion ne saje te qymyrgurit edhe ndaj eshte e pershtatshme per ambiente te jashtme.

Kjo skare nuk e lejon ngjitjen e ushqimeve dhe i ruan te gjitha vlerat ushyese te tyre.

Ka rezistence te larte kunder nxehtesise dhe per kete arsye ajo ofron siguri maksimale per gatimin ne te.

Ushqimi i gatuar ne te merr nje shije fantastike te tymosur.

Ne perberjen e saj skara ka dy dorezave qe ju ndihmojne ta mbani ose ta zhvendosni.

SPECIFIKIMETzgare babiqi happy life bli online iBuy al

Zgare e portative.

Permasat : 45 x 30 x 35cm.

Ideale per ne ambiente te jashtme.

Gjendet ne ngjyre e zeze.

Material celiku-inox rezistente.

Dizajn kompakt dhe praktik.

Kunder ngjitjes.

Perbehet me dy doreza mbajtese.

Bli Online ne iBuy.al dhe perfito cilesine dhe cmimin me te mire.

SKU: K-200720-024 Kategori: ,
Pesha3 g/kg
color

Black

LLoji

Skare me qymyr

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat