,

Skare me korent – Electric Barbecue Grill Dyqan Online


Projektuar per te pjekur ushqime te tilla si: mish, pule, peshk, misra, salcice, fruta dhe perime. E merrni kudo me vete, per te shijuar ushqime te shijshme, te shendetshme dhe super te shpejta.

3,000L

SKARE ME KORENT – WY-006

Skare me korent – Electric Barbecue Grill

  • Pergatisni gatime te shijshme pa humbur vlerat ushqyese te produkteve ushqimore. Ideale per te pjekur mishin, pulen, peshkun, misrat, frutat dhe perimet. Te pjekura ne skare keto produkte marrin nje tjeter shije. Mund te perdoret edhe per tiganisjen e patateve, shkrirjen e mishit te grire ose zbutjen e djathit te forte
  • Fuqia 2000 Watt garanton gatime te shpejta. Skare ideale per aktivitete ne natyre: barbecue, piknik, kamping etj
  • Me kontroll te rregullueshem te termostatit dhe drite paralajmeruese-treguese
  • I levizshem dhe ne permasa te vogal, mund ta merrni kudo me vete
  • E lehte dhe komode ne pastrim
  • Doreze ergonomike dhe e sigurt, nuk nxehet edhe gjate kohes kur skara ndodhet ne kontakt me energjine elektrike

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat