,

Zgare prej celiku me qymyr | Barbeque Portable | Bli Online


  • Prej materialit te celikut.
  • Pastrohet me leter te thate ose gjysem te lagur.
  • Portable.
  • Lehtesisht e transportueshme.
  • Dimensionet e skares : 20 x 27 x 35 cm.

2,900L

BARBEQUE PORTABLE-SKARE ME QYMYRGUR

Barbeque Portable eshte skare celiku shume portative.

Ajo ju siguron ushqim fantastik, te shendetshem dhe te shijshem.

Skara prej celiku eshte e mjaftueshme per 4-5 persona.

Mund ta perdorni për piknik, kampe, ne oborrin e shtepise etj.

Projektuar me material çeliku i cili eshte i qëndrueshëm dhe shume i forte.

Skara paloset duke mos zene hapsire ne makine tuaj dhe as ne kuzhine aty ku ju e mbani.

Ideaur me doreza ergometrike, te cilat jane kunder nxehtesise duke ju ofruar siguri ne gatim.

Perberja antingjitese e saj, ben qe te ruhen te gjitha vlerat ushqyese te gatimit.

SPECIFIKATportable qymyr outdoor grill barbeque skare bli online iBuy al

Skare portative.

Mund ta palosni.

Ideaur per ambiente te jashtme.

Nuk ze hapesire ne makine apo ne kuzhine.

Material celiku qe nuk ndryshket.

Antingjitese edhe nuk i demton vlerat ushqyese te ushqimeve.

Arrin te gatauj per 5 persona.

Qendron shume mire ne siperfaqen qe e vendosni.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Porosit tani

SKU: K-200720-009 Kategori: ,
Pesha3 g/kg
color

Black

LLoji

Skare me qymyr

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat