,

Petulla – Pancakes Maker – Si te gatuajme – Bli Online


990L

Forma per petulla – Pancakes Maker Bli Online

Pancakes Maker – Si te gatuajme Petulla te fryra

Pergatisni petulla ne forma te rregullta, pa yndyre dhe super shpejt

Material silikon i shendetshem dhe jo toksik, dizenjuar per gatime

Pastrohet lehte

Madhesia: 15.7  x 9.2  x  0.5

Pesha: 283 gr

Multifunksionale: Pergatisni edhe veze, muffind, mini petulla, omeleta, burgers etj

Ideale per pergatitjen e ushqimit te preferuar te femijeve tuaj

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: forma per petulla-pancakes maker Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Forma

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat