, ,

French Chef – Tenxhere Multicooker

French Cheff

  • Multicooker me presion.
  • E pajisur me tas metalik.
  • Cilesi e larte dhe teper rezistente.
  • Me shtate programe te ndryshme gatimi.

5,990L

FRENCH CHEF – TENXHERE MULTICOOKER 

 

Shume funksione ne nje tenxhere te vetme, ideale per kuzhinen tuaj!

Ruan shijen e cdo ushiqimi qe pergatisni dhe i pjek ato ne menyre perfekte.

Gatuani me presion dhe ne menyre te shendetshme cdo vakt tuajin. Me nje kapacitet prej 6 litra dhe fuqi prej 1000 watt eshte tenxherja e persosur per kuzhinen tuaj.

Cfare mund te gatuani ne kete tenxhere me presion? Gjithcka!

Gatuani me avull dhe shendetshem mishin, peshkun, rizoton, supe, gjelle te ndryshme. Mund te beni gatime te shpejta me presion por dhe te ngadalta.

Ka shtate programe te ndryshme gatimi gjithashtu dhe programuesin e kohes.

Vendosni ushqimin qe deshironi te gatuani brenda enes, mbyllni kapakun , zgjidhni programin qe deshironi dhe gjithcka tjeter e ben ky Multicooker per ju!

Specifika:french cheff multicooker shop online ibuy al

Kapacitet deri ne  6 Litra

Fuqi 1000 Watt

Zgare avulli

Me diameter 22 cm

Material celik, inoks

 

 

 

 


Bli mire dhe lire – Bli ne iBuy.al!

 

 

SKU: tenxhere-presioni Kategori: , ,
brands

French Cheff

LLoji

Tenxhere me presion

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat