,

Freskuese Ajri 3 ne 1 – Ventilator Produkt Online


  • Me tre nivele shpejetsi, e zgjidhni sipas deshires
  • Fuqia: 60Watt
  • Tensioni: 220 Volt
  • Materiali: Metal cilesor
  • I lehte dhe praktik per tu zhvendosur nga nje vend tek tjetri
  • Permasat: 65cm x 18cm x 51cm

6,290L

Freskuese Ajri 3 ne 1 – Ventilator Produkt Online

Freskuese Ajri 3 ne 1 – Ventilator Produkt Online

Ideale per stinen e veres dhe termperaturat ektremisht te larta

E projektuar per te freskuar dhe ftohur ajrin ne hapesira te konsiderueshme, si salloni, dhoma e gjumit, dhoma e femijeve, kuzhina etj

Kursen energjine elektrike

Ftoh dhe shperndan ajrin ne menyre te njetrajtshme

Minimizon zhurmen qe shkakton ventilatori

Mund te vendoset dhe montohet ne tre menyra, varet ne mur, vendoset ne toke ose ne nje lartesi nga toka- si tek fotoja

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Freskuese per ajrin-Ventilator Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Freskuese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat