,

Freskuese me uje Ajri – Personal Arctic Air Bli Online


  • Praktike dhe e pershtatshme per udhetime
  • Funksionon me uje
  • Me manual perdorimi
  • Nuk ben zhurme, ofron qetesi dhe rehati maksimale fale ajrit te fresket dhe super te paster
  • I lehte ne pastrim, Arctic Air Ultra eshte pajisur me nje filter sfungjeri i cili edhe mund te hiqet dhe lahet lehtesisht. Thjesht terhiqni zgaren ne pjesen e prapme te saj, hiqni filtrin nga freskuesi,
  •  lajeni ate me uje te bollshem dhe vendoseni serish
  • Filtra rezistente, nuk demtohen dhe nuk konsumohen
  • Thith ajrin e ngrohte dhe te papaster dhe e zevendeson ate me ajer te ftohte dhe te paster

1,990L

Freskuese ajri me uje- Personal Arctic Air Bli Online

Freskuese ajri me uje – Personal Arctic Air ne shitje Online

Personal Arctic Air terheq ajrin e ngrohte dhe te renduar nga dhoma dhe nxjerr ajer te fresket dhe te paster

Ky ventilator vjen me nje kombinimi te mrekullueshem te kondicionerit, rregulluesit te lageshtise dhe pastruesit te ajrit. Te gjitha keto funksione ne nje paisje te vetme

I ndertuar me teknologjine inovative Hydro-Chill- perdor vetem ujin, ventilimin dhe avullimin e ujit pa perdorur lende toksike dhe te demshme

Projektuar me tre funksione te ndryshme ventilimi

Ideal per dhomen tuaj te gjumit, zyren, kuzhinen, studion e punes, dhomen e studimit te femijeve e shume hapesira te tjera

Porosit Online ne iBuy.al | Freskuese ne shitje

SKU: Freskuese ajri me uje-Arctic Air Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Freskuese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat