,

Air Fryer DSP Professional – Friteze me ajer – Bli Online


  • Brandi: DSP
  • Modeli: KB2020
  • Fuqia: 1800 W
  • Kapaciteti: 2.6 L
  • Tensioni: 220 240 V
  • Ngjyra: E zeze + Silver
  • Kontrolli i rregullueshem: nga 80-200 ° C ju lejon te pergatisni nje shumellojshmeri ushqimesh dhe pjatash

8,900 L

Friteze – Fryers DSP Professional KB2020 Bli Online

Friteze me ajer – Air Fryer DSP Professional KB2020 Bli Online

Pergatisni patate te skuqura, kofshe pule, krah pule super te shijshme, shpejt dhe pa i djegur

Shtresa e jashtme mbrojtese qendron e ftohte gjate perdorimit dhe nuk nxehet, duke garantuar sigurine tuj gjate kohes qe gatuani

Shporta e brendshme e fritezes hiqet dhe pastrohet lehtesisht

Mbrojtje nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter

Ne pjesen e siperme te fritezes, ndodhen butonat e rrotullimit te cilet sherbejne per kontrollin e temperatures deri ne 200° C

Permasa kompakte, nuk ze vend ne kuzhine

Friteze me ajer e pershtatshme edhe per gatimin e kraheve te pulesh, kofshave etj

Porosit Online ne iBuy.al | Air Fryer Professional

SKU: friteze-DSPKB2020 Kategori: ,
Pesha 0.4 kg
LLoji

Friteze

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat