, ,

Friteze DSP KB2088

DSP

10,700L

FRITEZE ME AJER DSP

Me sistemin e qarkullimit te ajrit te nxehte ju gatuani dhe ngrohni ushqime te shendetshme pa yndyre per te gjithe familjen.

Sistemi i qarkullimit te shpejte te ajrit skuq ushqimin me shpejt dhe kursen energji.

Friteze me ajer te nxehte 1800watt nga DSP me kapacitet mbajtes deri ne 7 liter.

Specifikat :

-Element ngrohje S/S 304

-Kapaciteti: 7L

-Fuqia: 1800 W

-Tensioni: 220-240V~50/60Hz

-Kontrolli i temperatures: 80-200℃

-Koha e punes: 1-30 minuta

-Mbrojtje nga mbinxehja

-Kembe qe nuk rreshqasin


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

Pesha0.8 g/kg
LLoji

Friteze

brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat