,

Friteze me ajer – Air Fryers DSP Professional Online


  • Brandi: DSP
  • Modeli: KB2057-a
  • Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
  • Prodhimi: 1350W
  • Kapaciteti: 3,5L
  • Temperatura: 180-400 ℉ / 80-200 ℃
  • Kohematesi: 0-30 min

9,900L

Friteze me ajer – Air Fryers DSP Professional Online

Friteze me ajer – Air Fryers DSP Professional Online

Pergatisni patate te skuqura super te shijshme, shpejt dhe pa i djegur

Shtresa e jashtme mbrojtese qendron e ftohte gjate perdorimit dhe nuk nxehet, duke garantuar sigurine taj gjate kohes qe gatuani

Shporta e brendshme e fritezes hiqet dhe pastrohet lehtesisht

Mbrojtje nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter

Ne pjesen e siperme te fritezes, ndodhen butonat e rrotullimit te cilet sherbejne per kontrollin e temperatures deri ne 200° C

Permasa kompakte, nuk ze vend ne kuzhine

E pershtatshme edhe per gatimin e kraheve te pules, kofshave etj

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Friteze me ajer-DSP Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Friteze

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat