,

Friteze me ajer Dixhitale – Silver Crest Air Fryer ne shitje


  • Brandi: Silver Crest
  • Dixhitale
  • Kapaciteti: 3.5 L
  • Fuqia: 1800W
  • Ngjyra: E zeze

7,490L

Friteze me ajer Dixhitale – Silver Crest

Friteze me ajer Dixhitale – Silver Crest Air Fryer ne shitje

Pergatisni ushqimet tuaja te preferuara, ne menyre te shendetshme duke shmangur yndyren. Me Air Fryer Silver Crest ushqimet skuqen permes avullit duke shmangur plotesisht gatimin me vaj.

Patatet e skuquar, kofshet dhe krahet e pules tani nuk do te kene me yndyre. Me fritezen me ajer Silver Crest, ju do te stimuoni nje jetese te shendetshme per ju dhe femijet tuaj.

SKU: friteze me ajer-silver crest-dixhitale Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Friteze

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat