,

Friteze me ajer – FIRST AUSTRIA Air Fryer ne shitje


  • Temperatura varion nga 90-210°C
  • Tas i levizsshem 3.5 litra
  • Fuqia :1400W
  • Kohe automatike per pergatitjen e ushqimit deri ne 30 minuta
  • Material celik inoks i cilesise se larte, i shendetshem dhe jo toksik

6,900L

Friteze me ajer – FIRST AUSTRIA FA 5053

Friteze me ajer – FIRST AUSTRIA Air Fryer ne shitje

Pergatisni patate te skuqura, kofshe pule, krah pule super te shijshme, shpejt dhe pa i djegur. Kjo friteze funksionon permes ajrit , nuk kemi pse te shtoni yndyre gjate skuqjes se ushqimeve. Fale kesaj vecorie, ajo ofron ushqime te shendetshme me 80% yndyre me pak se fritezat e tjera tradicionale.

Shporta e brendshme hiqet dhe pastrohet lehtesisht, ndersa ne pjesen e perparme te kesaj friteze ndodhen butonat e rrotullimit te cilet sherbejne per kontrollin e temperatures deri ne 210° C.

Shtresa e jashtme mbrojtese qendron e ftohte gjate perdorimit dhe nuk nxehet, duke garantuar sigurine tuj gjate kohes qe gatuani. Air Fryer First Austria eshte e mbrojtur nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter.

SKU: friteze me ajer-fist austria-FA5053 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Friteze

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat