, ,

Friteze me ajer Sokany 3L – 1000W

Sokany

5,990L

FRITEZE ME AJER SOKANY 3L – 1000W

Nuk ka asgjë më të shijshme  sesa patatet e skuqura dhe kofshet e pulës te skuqura ne shume pak vaj.

Teknologjia SOKANY AIR FRYER ju lejon të skuqni me ajër për të bërë ushqim që është i freskët nga jashtë dhe i butë nga brenda.

Pak ose aspak vaj është i nevojshëm për të siguruar cilësi të përsosur dhe rezultate të shijshme!

Me teknologjinë e  ajrit sokany për rezultate perfekte për tiganisje më të shëndetshme.

Teknologjia unike Air Fryer  ju mundëson të skuqni, piqni, snacks dhe vaktet më të shijshme me më pak yndyrë sesa një tigan i zakonshem, duke përdorur pak ose pa vaj.

Friteza SOKANY me teknologji ajri gjithashtu krijon më pak arome, pastrohet lehtë, e sigurt dhe ekonomike për përdorim të përditshëm.

Me fritezen me ajer mund të skuqni, piqni dhe madje tiganisni.

Shportë e lëvizshme e sigurt për larjen e enëve. Dorezë anti-djegëse rezistente ndaj nxehtësisë.

Specifika

Ene jo ngjitëse me bravë sigurie

Kapacitet 3 litra

Kohëmatës 30 minutësh

Sinjal akustik në fund të gatimit

90-200 c temperaturë e rregullueshme

Fuqi 1000 W

Tensioni 220-240 V


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Friteze me ajer Sokany 3L - 1000W Kategori: , ,
brands

Sokany

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat