,

Friteze pa vaj – DSP Electric Air Fryer Large Capacity


8,900L

Friteze pa vaj – DSP KB 2031

Friteze pa vaj – DSP Electric Air Fryer Large Capacity

Nese jeni te apasionuar pas ushqimeve te skuqura, kjo friteze me ajer DSP eshte zgjidhja ideale per shendetitn tuaj. Skuq ushqimet permes avullit duke eleminuar ne masen 80% yndyren dhe duke stimuluar jeten e shendetshme.

Pergatisni patate te skuqura, krahe dhe kofshe pule plot shije, pa u shqetesuar per kolesterolin dhe vleren e shtuar te yndyres.

Friteze me ajer 5.0L

SKU: friteze pa vaj-dsp-KB2031 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Friteze

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat