,

Friteze pa yndyre Silver Crest – Air Fryer Healthy Foods


  • Brandi: Silver Crest
  • Modeli:  SI-5904
  • Manuale
  • Kapaciteti: 3.5 L
  • Fuqia: 1800W
  • Ngjyra: E bardhe

6,900L

FRITEZE ME AJER – Silver Crests

Friteze pa yndyre Silver Crest – Air Fryer Healthy Foods

Pergatisni ushqimet tuaja te preferuara, ne menyre te shendetshme duke shmangur yndyren.

Me Air Fryer Silver Crest ushqimet skuqen permes avullit duke shmangur plotesisht gatimin me vaj.

Patatet e skuqura, kofshet dhe krahet e pules tani nuk do te kene me yndyre.

Me fritezen me ajer Silver Crest, ju do te stimuloni nje jetese te shendetshme per ju dhe femijet tuaj.

Karakteristika

Modeli: SI-5904

Kapaciteti: 3.5L (1800 WATTS)

Skuqje pa yndyrë për të gatuar shumë lloje ushqimesh.  

Lehtë për tu pastruar

Mbrojtje mbi nnxehjen  

Filtër ajri i integruar për një kuzhinë pa erë

SKU: friteze me ajer-silver crest Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Friteze

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat