,

Friteze profesionale First Austria – Elektrische Fritteuse


Brandi: First Austria

Modeli: FA 5058

Fuqia: 900 W

Kapaciteti: 1 L

Material jo ngjites

220-240 V-50 Hz

 

3,990L

Friteze – FIRST AUSTRIA FA 5058

Friteze profesionale First Austria – Elektrische Fritteuse

  • Pergatisni vakteve tuaja ne menyre sa me te shendetshme. Ideale per tiganisjen e patateve, kofshet dhe krahet e pules shpejt dhe pa i djegur
  • Efektive per familjet dhe femijet qe konsumojne shpesh ushqime te skuqura
  • E veshur nga nje material i vecantre anti-ngjites
  • Rregulloni temperaturen sipas llojit te ushqimit qe po pergatisni
  • Ushqimet e pergatitura ne kete friteze permbajne 80% me pak yndyre se ne fritezat e tjera tradicionale
  • Dorezat e saj ergonomike ruajne temeperaturen normale edhe kur friteza eshte e nxehte duke rritur sigurine tuaj ne kuzhine
  • Kapaku i saj eshte i pajisur me nje dritare qe ju lejon te shihni gjendjen e ushqimit gjate tiganisjes.Ai hiqet lehtesisht dhe pastrohet sa hap e mbyll syte
  • Cmonohet dhe pastrohet lehtesisht ne lavastovilje
SKU: friteze-first austria-FA5058 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Friteze

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat