, ,

Friteze Sonifer 2000W SF-1003


4,900L

FRITEZE SONIFER 2000W SF-1003

Merrni rezultate të kenaqshme kur skuqni me Sonifer 2000 Watt Deep Fryer – SF-1003.

Ky version përmban një element ngrohje  që e bën vajin të nxehet më shpejt para dhe gjatë përdorimit.

Temperatura e rregullueshme, drita e gatshme dhe kohëmatësi ju lejojnë të zotëroni me lehtësi artin e tiganisjes.

Kapaciteti i madh ju lejon të pergatisni vakte te shijshme.

Pavarësisht nëse janë krahë pule ose patate të skuqura, ju lehtë mund të skuqni duke gatuar më shumëme Sonifer 2000 Watt Deep Fryer – SF-1003.

Lehtë për tu pastruar dhe montuar.

Ushqimi mund të skuqet në vaj të nxehtë dhe të hiqet ndërsa kapaku është i mbyllur për tiganisje pa spërkatje.

Termostat i rregullueshëm

Skuqja e thellë në temperaturën e duhur me termostat të rregullueshëm për rezultate të përsosura të skuqjes.

Specifika

Materiali: Çelik inox

Funksionon lehtë

Kapaciteti:3L

Tensioni: 220v-240v

Permasa: 45 * 25 * 26cm

Lloji: Pajisje gatimi 

SKU: Friteze Sonifer 2000W SF-1003 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat