, ,

Berese buke Unold – Makineri per pjekje

Unold

11,500L

BERESE BUKE UNOLD – MAKINERI PER PJEKJE

Me 13 programe kjo makinë për pjekjen e bukës ofron të gjithakushtet për bukë 500 deri në 1000 gram.

Madhësia e bukës dhe shkalla e pjekjes mund të zgjidhen.

Me butonin e kohëmatësit gjithçka mund të para-programohet deri në 13 orë.

Tava e pjekjes ka një shtresë qeramike me cilësi të lartë Whitford dhe janë të mbyllura në një dizajn elegant prej materiali çeliku inox.

E pajisur me një ekran LCD te ndriçuar,  këmbë te qëndrueshme që nuk rrëshqasin dhe një funksion ngrohjeje deri në afërsisht 60 minuta.

Po kështu edhe aksesorët: Kupë matëse, lugë matëse, heqës grepi brumi dhe udhëzimet e përdorimit me receta.

Shume praktike: në rast të një ndërprerjeje afatshkurtër të rrymës, qarku i mbrojtjes së ndërprerjes së energjisë aktivizohet – pas një ndërprerje deri në 20 minuta, brumatricja vazhdon pa ndërprerje me programin e filluar.

Funksionimi është shumë i lehtë dhe i përshtatshëm në sajë të shumë programeve të pjekjes.

Koha e paracaktuar është gjithashtu praktike. Për shembull, pajisja mund të programohet në mbrëmje në mënyrë që buka të jetë gati në kohë për mëngjes të nesërmen në mëngjes.

Karakteristika

Kapaciteti:  500-1.000 g

 13 programe

Butoni i kohëmatësit, i programueshëm paraprakisht deri në 13 orë

Funksioni i ngrohjes deri në 60 minuta

Makinë me  Ekran LCD

Tavë për pjekje  me veshje qeramike

 Panel me prekje për pastrim të lehtë

Veshje prej çeliku inox

Vlerësimi i energjisë: 460-545 W, 220-240 V ~, 50 Hz

Përmasat 37 x 25 x 34.5 cm 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Berese buke Unold Kategori: , ,
brands

Unold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat