,

Fruit Juicer FIRST AUSTRIA Jumbo – Shtrydhese Frutash Online


  • Brandi: FIRST AUSTRIA/Jumbo
  • Modeli:FA 5207
  • Kapaciteti: 0.5 Litra
  • Tas i levizshem
  • 2 Nivele Shpejtesie
  • Fuqia: 700W
  • Materiali: Celik inoks

5,490L

Fruit Juicer – FIRST AUSTRIA FA 5207

Fruit Juicer FIRST AUSTRIA Jumbo – Shtrydhese Frutash

  • Pergatisni lengje frustash dhe perimesh 100 % BIO dhe te shendetshme per ju dhe femijet tuaj. Frutrat dhe perimet nuk humbasin as 1% te vitaminave dhe vlerave te tyre ushqyese. Ajo punon shpejt dhe ju merrni me te miren ne vetem pak sekonda.
  • Kjo Fruit Juicer nga gjigandi First Austria eshte dizenjuar me material celik inoks specifik per gatime dhe jo toksik per shendetin. Eshte e projektuar me 2 nivele shpejtesie, sipas nevojave dhe deshirave tuaja.
  • Shtrydhesja pastrohet lehte, pjeset e saj hiqen dhe mund te lahen ose me uje te bollshem ose ne lavapjate.
SKU: fruit juicer-first austria jumbo-FA5207 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat