,

Fry Pan – Tigan 2ne1

Te ndryshme

1,490L

FRY PAN – TIGAN 2NE1

Tigan per shtepine tuaj, me kapak qelqi me dy funksione.

Ju pëlqen shija e ushqimit të sapo skuqur, por nuk doni të merrni një friteze pasi nuk do ta perdorni aq shpesh?

Atehere kjo eshte ena qe ju duhet, nje tigan dhe friteze 2ne1.

Tenxhere jo ngjitëse për skuqje patatesh.

E bërë prej çeliku  të veshur me material kundra ngjitjes.

Ju lejon të rregulloni nivelin e mbushjes me ushqimin që dëshironi të skuqni.

Me një diametër prej 28 cm dhe tiganisje te  thellë mund t’ju ofrojë shumë patate të skuqura, perime, mish ose peshk. Tigani i thelle ka dy doreza te veshura me material qe nuk percjellin nxehtesine  për të lehtësuar transportin.

Gatuani me avull 

Për të lehtësuar largimin e ushqimit nga tigani, sita e tiganit qe skuq patatet  përmban dy doreza përmes të cilave mund ta lini atë jashtë tiganit.

Për të siguruar nxehtesine e nevojshme per skuqjen e patateve, mishit etj  do të merrni gjithashtu një kapak qelqi për tenxhere.

Ky kapak përmban një çelës plastik dhe një valvul me avull.tenxhere per skuqje porosi online ibuy al

Pas përdorimit ju sugjerojme te mos e pastroni  në pjatalarëse, pasi kjo mund të dëmtojë veshjen jo ngjitëse.

Lahet lehtesisht me dore ne uje te bollshem.

Specifika:

Përdorimi specifik per skuqje, gatime me avull

Kapacitet 1-10 litra.

E lehte ne perdorim.

Dy funksione ne nje pajisje.

Veshje te brendshme jo ngjitese.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010042 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

LLoji

Friteze, Tigan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat