-20%
,

Fshese korenti me uje – First Austria Profesionale Online


SPECIFIKA

 • Tubi: Metalik
 • Me opsionin Turbo
 • Gjatesia e kabllit deri ne 5 metra
 • Ngjyre e kuqe me shkelqim +detaje argjendi
 • Dizanj modern
 • Me depozite uji e cila thith pluhurat dhe eleminon ndotjen e ambientit
 • Multifunksionale
 • Filtrim i dyfishte i ujit
 • Sistem fryerje (funksioni i goditjes) dhe thithje
 • Pastrim me uje
 • Kapaciteti 6 litra
 • Perdorimi me 1.5-2 litra uje
 • Fuqia 1400W
 • Fuqia e thithjes: 2200W
 • Tensioni 230V
 • Niveli i zhurmave 50Hz

11,990L 15,000L

Fshese korenti me uje – First Austria Profesionale Online

Fshese korenti me uje – First Austria Profesionale me korent Online

Pastron dhe thith cdo papasterti edhe ne vendet me te veshtira per tu pastruar

E projektuar pa qese per te mbledhur pleherat, kjo fshese eshte ideale per pesonat qe jane alergjike ndaj pluhurave

Gjithcka funksionon permes filtrit te ujit

Nuk thith vetem pluhurin, pleherat apo fijet e flokeve, por edhe lageshtine: Ju mund te pastroni edhe shkumen ne tapete ose dysheme

Thith edhe materiale te lageshta dhe ofron nje ambient te paster, pa pluhura dhe te shendetshem

Kapaciteti eshte 6 litra: Nese kalon kjo mase, paisja fiket automatikisht

E sigurt dhe e mbrojtur nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter

Pajisur me furce me pozicion te dyfishte, First Austria eshte ideale per pastrimin e te gjitha siperfaqeve nga tapeti, parketi e deri telk pllakat

Me lloje te ndryshme furcash

Fshese me korent me dy funksione : Mund te mbushni me ajer shtreterit ose dysheket me ajer

Fale rrotullimit 360 grade te rrotulluesve te kases, ju mund te pastroni edhe hapesirat me te ngushta dhe te veshtira

SKU: Fshese korenti me uje-First Austria Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Fshese korenti

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat