,

Fshese Korenti me vakum – Fantom Eco 2200 Watt


Fuqia maksimale: 2200 Watt

Fuqia normale: 1400 Watt

Votlazhi: 220-230 V

Frekuenca: 50 / 60 Hz

Me 2 nivele shpejtesie

Gjatesi e kabllit: 5m

Forma: Cilindrike

Ngjyra: E kuqe

Dimensionet: 36 x 36 x 50 cm

Medepozite uji, thith pluhurat dhe eleminon ndotjen e ambientit

Kapaciteti i ujit: 7-9  L

Kapaciteti i grumbullimit te papastertive : 15 Litra

Pesha: 6.1 kg

9,900L

Fshese Korenti me vakum – Fantom Eco WF – 4700

Fshese Korenti me vakum – Fantom Eco 2200 Watt

  • Sistemi thithes i Fantom Eco pastron dhe thith cdo papasterti edhe zonat me te veshtira per tu arritur
  • Ideale per personat alergjike, te gjitha pluhurat dhe papastertite do te grumbullohen tek depozita plastike e ujit duke shmangur kontaktin me ajrin
  • E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
  • Dizenjuar per tapete, parkete, pllaka dhe siperfaqe te ndryshme
  • Cdo proces i saj funksionin permes filtrit te ujit
  • Kapaciteti i ujit: 7-9  L
  • Kapaciteti i grumbullimit te papastertive : 15 Litra
  • Pastrim dhe zbrazje super e lehte e dspozites plastike te ujit
  • Praktike dhe komode, fale rrotave ju mund ta levizni lehtesisht ne cdo ambient te shtepise
  • Integruar me furce e posacme per pastrimin e parketit pa e gervishtur
SKU: fshese korenti me vakum-Fantom Eco-WF4700 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Fshese korenti

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat