,

Fshese korenti Elektra – Paisje elektroshtepiake Online


SPECIFIKA

  • Brandi: Elekra
  • Modeli: EFK-150DB
  • Motor super i fuqishem
  • Fuqia e motorit: 160 Watt
  • Klasi i energjise: A
  • Nuk harxhon energji
  • Filtri: Hapa
  • Tensioni: 220-240 Volt
  • Depozita: Plasitike me kapacitet 2.5 liter

7,490L

Fshese me korent Elektra – Paisje elektroshtepiake Online

Fshese korenti Elektra – Paisje elektroshtepiake me korent Online

Thith dhe pastron te gjitha mbeturinat dhe pluhurat, edhe ne siperfaqet me te veshtira

E projektuar me material te tejdukshem, fshesa Elektra ju lejon te shihni si depozitohet sasia e pleherave te thithura ne qese

Fleksibile, me gjatesi te ndryshueshme, e zgjidhni vete gjatesine qe deshironi dhe e perdorni ate pa qene nevoja te perkuleni, duke pastruar edhe siperfaqet e ngushta

Me fuqi te fuqishme thithese, thith edhe grimcat me te imta te pluhurit dhe krijon nje ambient te paster, komod dhe te shendetshem

Nuk shkakton zhurme te bezdisshme

Higjenizon maksimalisht shtepine

E pajisur me nje sistem cilesor filtrimi, pastrimi i shtepise nuk ka qene ndonjehere me i lehte se kaq

Paisje e brandit prestigjoz te elektroshtepiakeve – Elektra

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Fshese me korent-Elektra Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Fshese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat