, ,

Fshese Me Vakum Per Makine Me Drite LED – Me Korent

As Seen on TV

  • Punon me bateri te rikarikueshme.
  • Shume praktike dhe fleksibel.
  • Gjatesia e kabullit : rreth 4 metra.
  • Fuqia më e pastër: 80W.
  • Materiali: ABS.
  • Tensioni i vlerësuar: 220V.
  • Madhësia e produktit: 48 * 13 * 13.2cm.

4,490L

FSHESE ELEKTRIKE ME VAKUM ME DRITE LED 

Me siguri edhe ju jeni te fiksuar pas pastrimit te makines edhe deshironi ta mbani ate ne gjendjen me te mire te mundshme.

Nese deshiron nje fshese me korent efektive, kjo fshese eshte idealja per ju dhe per makinen tuaj.

Ajo do te behet e preferuara juaj sepse do ta kuptoni menjehere dobishmerine e saj qe do te kete ne makine tuaj

FSHESE ME KORENT DHE DRITA LED PER MAKINEN

Ajo karakterizohet nga nje madhesi kompakte dhe peshe e lehte e cila jo vetem qe do t’ju beje te pastroni cdo cep te makines suaj, por edhe pastrimi me te do te jete nje relaks per ju.

Fshesa eshte ne gjendje te pastroje mbeturina te lagura edhe te thata duke lene pas nje pasterti absolute.

Bejeni makinen tuaj te shkelqeje dhe cdokush ta kete ziline pastertine e saj me kete fshese.

Falini vetes qendrim komod edhe te rehatshem ne makine.

Materiali plastik i saj jep siguri per nje rezistence te madhe te saj edhe per jetegjatesi .

Fshesa perbehet nga aksesore te ndryshem te cilet kryejne pastrime te ndryshme, ne cdo cep te makines.

Fale dizajnit te saj, ajo mund te mbahet lehtesisht edhe pa asnje veshtiresi ne garaxhin e makines suaj.

SPECIFIKATportable fshese per makina vakum bli online iBuy al

Fshese me vakum per makinen.

Lidheni me baterine e makines per te marre energji.

Shume e thjeshte dhe funksionale ne perdorim.

Multifunksionale.

Perdoret ne zyra, shtepi etj.

Pastrohet pas perdorimit.

Zhurme motorrike te ulet.


Blerje Online ne iBuy.al – Bli Zgjuar – Bli Mire dhe Lire

SKU: fshese-me-vakum-per-makinen Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
brands

As Seen on TV

color

Red

LLoji

fshese me vakum per makinen

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat