, , ,

Fshese portative vakumi 12v


2,690L

FSHESE PORTATIVE VAKUMI 12V

Fshese pastrimi per automjete, me doreze ndihmuese 12v.

Punon me korent, i lehtë për t’u përdorur  mjafton ta vendosni ne vendin e cigares se makine.

Dizajn kompakt dhe ergonomik me filtër të lëvizshëm.

Lehtë për t’u përdorur, e kontrolluar nga çelësi ON / OFF

Pastron në mënyrë efektive pluhurin dhe  lëngjet e derdhura.

Makina Vakum ka aftësinë për të pastruar të dy trupat e ngurtë dhe lëngjet, duke ofruar përdorime të pakufizuara.

Doreza ergonomike dhe modeli i lehtë lejon mbajtjen dhe përdorimin e lehtë.

Drita LED ju lejon të arrini  te shikoni dhe ato cepat me te veshtire per tu pastruar.

Priza prej 12 volt ju lejon të furnizoni pajisjen nga vetura.

Përfshin një furçë për pastrim kimik

Mund të thithë hirin e cigares, thërrimet e biskotave,  flokët, orizin, letrën e mbeturinave, etj

Ndërtim i fortë plastik, i qëndrueshëm për përdorim në kohë të gjatë

Cilësi  dhe performancë e shkëlqyeshme.

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: pastrues-me-vakum-per-automjete Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat