, , , ,

Full HD WEB Camera X55

Te ndryshme

4,500L

FULL HD WEB CAMERA X55

Fokus automatik 1: 2 milion pikselë, kamer 1080P HD dhe imazhe me  ngjyra te plota.

Fokusim automatik i shpejtë, ndjeshmëri e lartë, inteligjente, mbështetje 1080P, thirrje video, fotografi etj.

Saktësi e lartë dhe asnjë shtrembërim i fotos. Arrini video të qartë me rezolucion të lartë dhe riprodhim me ngjyra të larta.

Mikrofoni i integruar i zvogëlimit të zhurmës e bën thirrjen tuaj zanore më të qartë, fokusimi automatik është i shpejtë per transmetime video.

30 gradë lart dhe poshtë i rregullueshëm, mund të vendoset në desktop dhe të fiksohet në ekran (pa dëmtuar ekranin), këndi mund të rregullohet sipas nevojës.

Specifika

I përshtatshëm: Për smartphone universal

Materiali: ABS 

Diapazoni i fokusit: 3 cm

Lloji i ndërfaqes: USB

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Usb Video Camera x55 Kategori: , , , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat