, ,

Full HD Webcam K4


3,500L

FULL HD WEBCAM K4

Webcam K4 Përdor teknologjinë H.264, e cila mund të sigurojë imazhe të vazhdueshme, të pastra dhe me cilësi të lartë.

Gjithashtu  zvogëlon shkallën e humbjes së paketës në kushte të paqëndrueshme të rrjetit.

Korrigjimi automatik i dritës së ulët dhe plotëson të gjitha nevojat tuaja.

Mikrofoni i integruar i dyfishtë, zvogëlim automatik i zhurmës. Web camera USB, operon thjesht Plug and Play USB 2.0

E pajtueshme me një larmi sistemesh dhe softuerësh. Kamera është e përputhshme me Windows OS, Mac OS, Android TV, Skype, Zoom, Facetime, Facebook, YouTube, Xbox dhe të gjitha llojet e programeve.

Specifika:

Lloji i sensorit: CMOS

Formati i fotografisë: BMP, JPG

Rezolucioni: 1920 * 1080p

Lloji i drejtuesit: Plug & Play

Kontrolli : 50HZ, 60HZ

Optimizimi i kontrastit: Bilanci i kontrastit

 

SKU: K4-Full-Hd-Webcam Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat