Full Motion Cantilever Mount – Mbajtes Televizori

Gjendje:

2 ne stok


  • Mbajtese Televizori
  • Nr.i modelit: NB P4
  • Materiali: Çelik me cilësi të lartë SPCC
  • Madhësia e ekranit: 32 “-55”

2,990L

2 ne stok

MBAJTES TELEVIZORI FULL MOTION – 32″ – 55″

Model universal, projektuar per te mbajtur shumicen e televizoreve LED, LCD dhe TV te tjere me ekran te sheshte nga 32 inch deri ne 55 inch.

I prodhuar me material çelik  me cilësi të lartë SPCC. Dizajn elegant dhe shume praktik gjithashtu, qe e ben kete mbajtes televizori te pershtatshem per cdo ambient.

Mund të tërhiqet përpara,te kthehet majtas dhe djathtas në mënyrë që të arrihet një pikë e rehatshme e shikimit gjatë shikimit të televizorit.

Pajisur me një mekanizëm anues për të rregulluar këndin e TV-së në 12 gradë për rehati gjatë shikimit.

Specifika:mbajtese televizori bli online ibuy al

Mbajtese Televizori

Nr.i modelit: NB P4

Materiali: Çelik me cilësi të lartë SPCC

Madhësia e ekranit: 32 “-55”

Pjerrësia: -5 ° ~ + 85 °

Distanca në mur: 51.5-500mm

Pesha maksimale 31,8 kg.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 6943223105951 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat