, ,

Furce dhembesh me bateri – DSP Electric Toothbrush


3,800L

Furce dhembesh me bateri – DSP

Furce dhembesh me bateri – DSP Electric Toothbrush

  • Pastron dhembet ne thellesi duke i mbajtur ata te paster dhe te shendetshem. Deperton edhe ne ato zona te dhembit qe furcat e zakonshme nuk mund ti pastrojne
  • Me material ekologjik, miqesor me mjedisin dhe te shendetshem
  • Nuk irriton dhe nuk gjakos mishrat
  • Nuk demton smaltin, ferkon butesisht dhembet
  • Kursen energji elektrike
  • Me bateri qe rimbushen
  • Ne paketim vjen edhe me 2 furca rezerve
SKU: furce dhembesh me bateri-dsp Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Furce dhembesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat