,

Furce dhembesh ortodontike Sunstar GUM Ortho

Sunstar

990L

FURCE DHEMBESH ORTODONTIKE

Furce dhembesh ortodontike per pastrimin maksimal dhe ruajtjen e higjenes orale gjate mbajtjes se implanteve dentare.

Forma V pershtatet  per te lehtesuar pastrimin  rreth pajisjeve ortodontike.

Duke pastruar edhe zonat me te veshtira per t’u arritur i le dhembet dhe mishrat e dhembeve te ndjehen te fresket dhe te shendetshem.

Vjen me kapak mbrojtes higjienik, per te ruajtur te paster furcen dhe pas perdorimit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 0070942501248 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Furce dhembesh

brands

Sunstar

color

Jeshile

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat