,

Furce dhembesh per femije 7-9 vjec GUM Soft

Sunstar

700L

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE 7-9 VJEC

Furce dhembesh e bute me mishrat dhe dhembet e perhershem per femije te moshes 7-9 vjec.

Dizajn argetues i perbindeshit me kupe thithese per te mbajtur furcen te paster. Furcat do te sjellin argetim ne rutinen e perditshme te larjes se dhembeve te femijeve.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: 7630019902564 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Furce dhembesh

brands

Sunstar

color

Blu, Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat