,

Furce dhembesh per femije mbi 10 vjec Gum Teens

Sunstar

990L

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE MBI 10 VJEC

Furce dhembesh e bute per tu perdorur nga femije mbi 10 vjec.

Ka nje doreze te rehatshme qe e ben te lehte perdorimin ne te gjitha drejtimet. Ka gjithashtu qafe fleksibel per te parandaluar presionin e tepert ne mishrat dhe dhembet.

Qimet e buta heqin butesisht papastertite nga dhembet dhe mbetjet e ushqimeve nga mishrat.

Me ngjyra trendi, e krijuar posacerisht per adoleshentet dhe kapak mbrojtes per te ruajtur higjienen.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 7630019902656 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Furce dhembesh

brands

Sunstar

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat