, ,

Furce dushi e bute – Bubble Bath Brush


550L

FURCE DUSHI E BUTE – BUBBLE BATH BRUSH

Cilësi e lartë dhe e qëndrueshme.

Kjo furçë silikoni e cila është bërë prej materiali silikoni të butë me cilësi të lartë, e sigurt, e rehatshme, rezistente ndaj konsumit dhe e qëndrueshme.

Mund të heqi në mënyrë efektive nga trupi gjatë larjes cdo papasterti dhe ta mbajë trupin të pastër.

Kompakte furca eshte e përshtatshme për trupin e njeriut, mbahet lehtë dhe mund të perdoret për një kohë të gjatë.

Furça e butë ruhet lehtë dhe mund të vendoset në  një çantë dore ose çantë shpine pa zënë shumë hapësirë.

Lehtë për t’u përdorur dhe pastruar. Dizajni i litarit e bën furçën e dushit të sigurt dhe të qëndrueshme në dorë, e lehtë për t’u përdorur.

Shkumëzimi automatik kur fërkohet, pastrohet lehtë, duhet vetëm të lahet me ujë.

Fijet e buta të silikonit heqin lëkurën e vdekur duke e lene atë më të butë,  ndihmon në pastrimin e thellë të trupit.

Pjesa e pasme e krijuar nga rruaza masazhi, lehtëson stresin dhe e bën larjen një kohë për t’u çlodhur duke pastruar tërë trupin tuaj, i përshtatshëm për meshkuj dhe femra.

Dhuratë perfekte për veten tuaj, miqtë dhe prindërit tuaj.

Specifika

Madhësia: 25 * 7 * 5cm / 7.8 * 2.8 * 2 inç

Pesha: 100g / copë

Ngjyra: bojeqielli, lejla,blu,roze

Materiali: silikoni, sfungjer

SKU: Furce dushi e bute - Bubble Bath Brush Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat