Furce pastrimi Eletrike – Hurricane Spin Scrubber Online


2,990L

Furce elektrike pastrimi – Hurricane Spin Scrubber Online

Furce elektrike pastrimi – Hurricane Spin Scrubber Online

Pastron vasken, dushin, lavamanet dhe pajisjet e tjera hidrosanitare, lehte dhe pa shume mundim

Pa kabell, funksionon me bateri

Fuqi e larte pastruese, 300 rrotullime ne minute

Mundeson pastrim te thelle edhe ne siperfaqet me te veshtira

Me rimbushje

Kohezgjatje e larte e baterise

Online ne iBuy.al

SKU: paisje pastrimi-hurricane spin scrubber Kategori:
Pesha0.3 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat