, ,

Furce elektrike per pastrimin e shpines – Spinning Spa Brush

Te ndryshme

  • Ideuar per pastrimin e trupit.
  • E perbere me aksesore te cilet kane funksione te ndryshem.
  • Material perberes : Plastik.
  • Me 5 aksesore ne nje te vetem.
  • Sherben per lekure te paster dhe te shlodhur.

2,200L

FURCE ELEKTRIKE PER PASTRIMIN E SHPINES 

Spinning Spa Brush eshte furce per pastrimin e shpines, por jo vetem me kete paisje elektrike ju mund te pastroni edhe zona te tjera, edhe ato qe i keni me delikate ne trupin tuaj.

Kjo furce eshte fantastike sepse nuk ju mundon shume ne procesin e pastrimit, ju kursen rremujen qe mund te beni ne tualetin tuaj dhe ju lejon te shijoni me teper dushin edhe te merrni relaksin qe ju meritoni pas nje dite te lodhshme.

Kjo paisje mbushet me sapun ose me shampon tuaj te preferuar edhe pasi ta ndizni ajo do te filloje te beje pastrimin, i cili do te ndaloje pasi ju te keni te gjithe pastrimin e nevojshem.

Furca funksion me bateri te nderrueshme dhe kerkon 3 te tilla te tipit AA.

Brush-i eshte i perbere nga nje doreze ergometrike, gjatesia e se ciles zgjatet deri ne gjatesine e deshiruar prej jush per shpinen.

Sherben edhe per te kryer masazhim duke lene pas muskujt te shlodhur.

Perfekte per nje lekure te paster, te shlodhur edhe qe te shkelqyeshme.

SPECIFIKATpastrues dhe masazhues per trupin multifunksional bli online iBuy al

Paisje elektrike e cila eshte ideaur per pastrimin e trupit.

Punon pasi ndizet edhe fiket kur ju mbaroni procesin e larjes.

Perbehet me aksesore te ndryshe.

Punon me bateri te rikarikueshme te llojit : AA.

Material : Plastik.

Doreze ergometrike qe ju ndihmon ta pershtasni me doren tuaj.

Mund te perdoret nga te gjithe.

Nuk krijon irritme ne lekuren tuaj.

Shume e lehte edhe praktike ne perdorim.

Mund ta merrni kudo me vete.

Pastron edhe pjeset me delikate te trupit.

Bli Online ne iBuy.al – Paguaj ne dorezim me cmimin me te mire dhe te lire ne treg.

SKU: Spinning-Spa-Brush Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
color

Blu & White

LLoji

Furce pastrimi

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat