,

Furce elektrike per pluhurin – Hurricane Spin Duster Online


1,290L

Furce elektrike per pluhurin – Hurricane Spin Duster Online

Furce elektrike per pluhurin – Hurricane Spin Duster Online

Pastron pluhurin ne cdo siperfaqe te ambientit te brendshem te shtepise

Per hapesira pa pluhur dhe ajer te fresket

Kursen kohe dhe energji elektrike

E lehte ne perdorim, mjafton te shtypni butonin dhe te filloni te hiqni pluhurat ne cdo lloj siperfaqeje, mobilje, dival, dhome gjumi etj

E ndertuar nga fije te buta microfiber qe rrothullhen rreth shkopit, Hurricane Spin Duste pastron cdo hapesire, edhe ato me te ngushtat

Nuk ka nevoje per prize elektrike, funksionon me bateri – 4 bateri AA

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: furce per pluhurin-hurricane spin duster Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Furce pastrimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat