, , ,

Furce pastrimi dhe desifektimi – Per Kuzhine


990L

FURCE PASTRIMI DHE DESIFEKTIMI – PER KUZHINE

Furçë pastruese qe funksionon si pjatalarëse.

Furce  rimbushëse me sapun të lëngshëm.

Një shtypje e thjeshtë e një butoni shpërndan sapunin e enës përmes kokës së furçës duke përdorur zhvendosjen e ajrit.

Koka e furçës kthehet dhe hiqet për zëvendësim të lehtë.

Doreza ergonomike jo-rrëshqitëse përshtatet mjaft mire në dorë edhe kur është e lagur dhe me sapun.

Madje doreza perdoret  si një rezervuar sapuni, i cili mund të plotësohet lehtësisht me çdo sapun te lengshem apo test enesh.

Perberja  pa plastikë BPA siguron qëndrueshmëri dhe përdorim afatgjatë, ndërsa shpimet e vogla  i rezistojnë deformimit gjatë pastrimit të ashpër.

Lehtë për t’u pastruar dhe e sigurt për larjen e enëve; masa e dorezës 8 inç e pershtatshme me doren tuaj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat