,

Furce per lyerjen e mureve – Paint Roller Produkt Online


SPECIFIKAT

  • Materiali i produktit: Plastike
  • Furca: sfungjer + grumbullues, metal: Celik inoks
  • Koka daulle e madhe: 19,5 x 21 cm
  • Doreza e rrotullave te vogla: 25 cm
  • Diametri i daulleve: 10m
  • Furça lopate: 20x 6.8cm
  • Kupa: 20cm me gjatesia e larte, gjeresia me e larte 9.3cm, gjatesia e poshtme 14.5 cm, gjeresia e poshtme 6.4 cm, lartesia 15cm
  • Gryka: l21.9 x 11.9cm

1,190L

Furce per lyerjen e mureve – Paint Roller Produkt Online

Furce per lyerjen e mureve – Paint Roller Produkt Online

Projektuar per lyerjen e mureve, dyerve, dyshemese dhe siperfaqeve te tjera te jo vetem te medha. Mund te lyeni kornizat e dyerve, pragjeve te dritareve ose siperfaqeve te tjera te ngushta

Ideale per lyerjen e ambienteve te brendshme dhe te jashtme

Kuyrseni kohen duke lyer shpejt dhe shmangni rremujen dhe pikat e bojes dhe rrjedhjet ne dysheme, pllaka apo parket

Mund te perdoret per te mbuluar gervishtjet dhe njollat

E pershtatshme per cdo siperfaqe, te ashper ose te lemuar

Paint Roller vjen se bashku me nje tub, per te aksesuar edhe ato siperfaqe qe ju nuk i arrini dot

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: furce-paint roller Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Furce per muret

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat