, ,

Furre per thonj – Led Nail Dryer

Te ndryshme

1,200L

FURRE PER THONJ – LED NAIL DRYER

Furre thonjsh me cilësi të lartë, përdoret për tharjen e xhelit në thonjtë e gishtave te duarve dhe kembeve.

Tharëse thonjsh mini portabël me Dritë UV.

Dizajn i lëvizshëm, i lehtë dhe i sigurt në përdorim.

Mënyra më e shpejtë për të bërë thonjtë tuaj gati brenda pak minutash, me tharjen e thonjve Feel Beautiful.

Madhësia e tij është shumë praktike, ju mund ta merrni atë në udhëtimet tuaja pasi  është i lëvizshëm dhe i lehtë, punon me  bateri AAA.

Gjithashtu mund ta lidhni atë me kabllon USB që vjen në kuti, ose gjithashtu te një powerbank që përdorni për të karikuar telefonin tuaj celular.

Presioni automatik aktivizon kalimin ON / OFF.  E thjeshtë dhe praktike.

Çelës automatik për shtypje, i lehtë dhe i rehatshëm.

Vendosni gishtat  në pjesen mbajtese te pajisjes dhe  shtypni pak, pajisja do të jetë e ndezur.

 Lëvizni gishtat  nga pllaka e prekjes dhe pajisja do të fiket.

Karakteristikatharese thonjsh furre ibuy al

Materiali: plastike ABS

Madhësia: 11,9 * 11 * 7cm

Fuqia: 3 * bateri AAA

Furra funksionon me bateri AAA.

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6931403208356 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat