G63L Smart Watch 1.75inch Full Screen


3,000L

G63L SMART WATCH 1.75 INCH FULL SCREEN

Funksioni i thirrjes telefonike me ane te Bluetooth, lista  e kontakteve, regjistrimi i thirrjes, ID i telefonuesit, përgjigja / refuzimi.

Monitorimi i sporteve: hapamatës (koha sportive, kilometrazhi, kaloritë), mënyra sportive (ecja, vrapimi, alpinizmi, futbolli, basketbolli, pingpongu).

Monitorimi i shëndetit: rrahjet e zemrës / presioni i gjakut / oksigjeni i gjakut / matja e temperaturës së trupit, kujtesë ulur, monitorimi i gjumit.

Kujtesë inteligjente: ID / kujtesë telefonuesi, shtytje informacioni (SMS / QQ / WeChat / Skype / Facebook / Twitter / Line / WhatsApp)

Mbështet gjuhë: anglisht, frëngjisht, gjermanisht, spanjisht, portugalisht, italisht, rusisht, polonisht, turqisht, arabisht, tajlandez, hebraisht, japonisht.

Sinkronizimi i aplikacionit Android dhe Apple APP. Sistemi IOS shkarkohet në APP Store dhe sistemi Android mund të shkarkojë dhe përdorë kodin QR në manualin e skanimit.

SKU: Smart Watch G63L Full Screen Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat