, , ,

Game Mouse – Ouideny X7


1,000L

GAME MOUSE – OUIDENY X

Lojerat tuaja tani do te behen akoma me argetuese me kete mouse me drita LED.

Ky mouse  pa fisha i thjeshtë dhe ergonomik në përdorim, eshte i ndertuar me materiale me cilësi të lartë.

Vetitë më të mira teknike dhe model modern të mouse për lojra.

Lidhet lehtesisht me një kompjuter ose laptop duke përdorur një porte USB.

Përbëhet nga një kabllo plastike e qëndrueshme dhe kabllo najloni.

Kordoni është 1.8 metra i gjatë. Me teknike të veçantë qe ndalon demtimet keputjet apo  çarjet.

Mouse është i pajisur me dy butona kryesore, një rrotë lëvizëse dhe pesë butona shtesë për të përmirësuar përvojën e lojrave.  

Ndjeshmëria e sensorit është 2400 dpi. Pajisja ka një dritë të pasme LED të integruar me një larmi ngjyrash.

Specifika

Mouse per lojera elektronike

Pajisur me drita LED

Permasa 127 x 81 x 40mm.

Lloji i ndërfaqes: USB.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: MOUSE-OUIDENY-X7-LED Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat