Gaming Mouse 600 M – Mouse per lojera elektronike


1,500L

GAMING MOUSE 600M – MOUSE PER LOJERA ELEKTRONIKE

Mouse  per lojera me sensor optik te dyfishtë.

Sistemi i ngritjes në distancë.

Lidheni me laptopin apo kompjuterin tuaj dhe luani lojerat e preferuara.

Mund ta perdorni dhe si mouse pune. Pajisur me nje rrote rrotulluese me shpejtesi te larte.

Opsion i dritave Led.

Sensori bazë i lojrave optike SensorTrueMove 3

Sensori dytësor Zbulimi i thellësisë optik linear

CPI100-12000 në hapa me 100 CPI

Me procesor te fuqishem 32bit.

Permasa te pershtatshme me doren tuaj 43 x131 x27 mm


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: optical-gameing-mouse-600M Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat