, ,

Garden drip Nozzle – Set ujites profesional

Te ndryshme
Gjendje:

21 ne stok


1,200L

21 ne stok

GARDEN DRIP NOZZLE – SET UJITES PROFESIONAL

Nje set profesional per ujitje, qe gjithashtu mund të jperdoret dhe si sistem i ftohjes së ujit.

Zorrë e bërë nga  plastikë e re cilesore  PVC, e qëndrueshme.

Përdoret gjerësisht në ujitjen e kopshtit, luleve apo set ftohes per lokale.

Fale kokave te ndryshme, sperkasni me presion apo uje te rrjedhshem kopeshtin e oborrit tuaj.

Kokat kane 8 vrima te vogla te cilat jane ideale per te ujitur bimet dhe lulet e mbjella, te cilat nuk duan presion uji.

Ky sistem gjithashtu zvogëlon përdorimin e ujit deri në 70%  ndryshe nga  spërkatësit tradicionalë duke e përqendruar ujin drejtpërdrejt në rrënjë.

Sistem profesional per ujitje

Ju mund të ujisni të gjitha bimët tuaja lehtësisht duke përdorur këtë sistem mikro ujitje. 

Gjithashtu mund të bëhet ujitje automatike kur përshtatësi dhe rubinetit i uji jane te hapur.

Ujitja e kopshtit, bimëve në vazo, luleve dhe pemëve nuk është më një punë e përditshme por argëtim me kete set.water irrigation shop online ibuy al

Ky sistem gjithashtu zvogëlon përdorimin e ujit deri në 70%  duke e përqendruar ujin drejtpërdrejt në rrënjë.

Një mjet i mirë për ujitje të bimëve dhe luleve. Kursen kohën, shpenzimet e teperta dhe ujin tuaj.

I përshtatshëm për pemishte, serë,  lëndinë, kopsht.

Vjen me një komplet aksesorësh, praktikë, të thjeshtë dhe të përshtatshëm për t’u përdorur.

Gjatësia e zorrës: rreth 10m

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 6952197261815 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat