,

Garderob Portativ – Storage Wardrobe

Te ndryshme

2,390L

GARDEROB PORTATIV – STORAGE WARDROBE 

Nje dollap portativ me  mbulese te qëndrueshme , e cila ka rezistencë ndaj pluhurit dhe ujit.

Organizuesi  është i përbërë nga tuba çeliku të cilët cmontohen dhe montohen lehtesisht.

Ka  mbyllje me zinxhir, per te ruajtur rrobat dhe sendet tuaja te tjera nga parazitet, pluhurat.

Garderoba  ka një hapësirë të madhe brenda për rroba. Ruani rrobat tuaja ngakrimbat, ndotja dhe lagështia.

Nese ambienti eshte i vogel dhe nuk ka hapesire per dollape te medhenj rrobash, kjo eshte zgjidhja e duhur. Teper praktik dhe komod, kursen jo vetem hapesire por dhe shpenzimet e teperta.


Karakteristika:dollap portativ blerje online ibuy al

MODELI: 8964

2 rafte per vendosje

Një për rrobat e palosura

Nje për veshjet më të gjata

Dimensionet: Gjatësia (75cm), Gjerësia (45cm), Lartësia (150cm)

 

SKU: dollap-portativ Kategori: ,
brands

Te ndryshme

color

velvet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat