,

Gemei 851 Electric Shaver – Makine rroje Profesionale


2,900L

Makine rroje Profesionale – GEMEI GM-851

Gemei 851 Electric Shaver – Makine rroje Profesionale

Makina e markes se njohur Gemei eshte projektuar per te hequr, shkurtuar dhe modeluar mjekren ne shume dimensione. Me tehe celik inoks te levizshem, te mprehte dhe precize, kjo paisje garanton performance superiore te ruajtjes pa irrituar dhe demtuar lekuren.

Dizanji ergonomik i kesaj makine e ben ate lehtesisht te perdorshme edhe per perdorim shtepiak.

SKU: makine rroje-profesionale-gemei-gm851 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat